2013 Burç Yorumları

 


KOÇ BURCU

Aşk hayatında özellikle 22 Mart-15 Nisan özellikle tarihleri olumlu zamanlar olarak ön plana çıkacak. Bu dönemde yeni bir aile kurmak veya aile içinde huzur adına önemli adımlar atılabilir. 2-26 Şubat arasında ise sosyal hayatınızın öne çıkacağı zamanlar olacak.

Jüpiter 3. evde olduğundan dolayı iletişim,medya,eğitim ve yayıncılık gibi alanlarda başarı elde edilebilir. Aynı zamanda yakın çevrenizle de iletişiminiz iyi olacağından onlardan da yardım alıp ortak işler yapmanız yararlı olacaktır. Ancak 10 mayısta boğa burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasına dikkat etmek gerekiyor. Önemli yatırımları mümkünse bu dönem sonrasında yapmak daha iyi olacaktır.


BOĞA BURCU

Yılın ilk yarısında parasal anlamda çok şanslı bir dönem sizleri bekliyor. Ancak bu şansınızı iyi değerlendirmeniz gerekecek. Çünkü, yılın ikinci yarısında harcamalar ön plana çıkabilir. Özellikle 26 hazirana kadar olan dönemi iyi değerlendirmeniz yararınıza olacaktır. Yine yılın ikinci yarısında Jüpiter sizi her türlü iletişim ve bilgi alışverişlerinizde destekleyecek. Büyük adımlar atacaksanız 10 mayısta gerçekleşecek güneş tutulmasından sonraki tarihleri beklemeniz yararınıza olacaktır.

Aşk hayatında ise Venüs,15 Nisan-9 Mayıs tarihleri arasında Boğa burcunda olacağından ikili ilişkilerde çekiciliğinizi arttırabileceğiniz bir dönem olacak. Yinede 25 Nisanda ki Ay tutulması duygusal anlamda zorlanmaya neden olabilir. Bu yıl Satürn, evlilik ve ikili ilişkiler alanında olduğundan, artık bazı ilişkileri evliliğe dönüştürmenin zamanı da gelmiş görünüyor. Özellikle 7 temmuzdan sonra ki tarihler bunun için oldukça uygun olacaktır. 22 Temmuz ve 16 Ağustos arasında ki tarihler de aşk hayatınız için önemli tarihler olarak ön plana çıkacaktır.

İKİZLER BURCU
Bu yılın en şanslı burçlarından biri İkizler burcu olacak fakatOcak ayının sonuna kadar Jüpiter retro konumda olacağından bu dönem biraz sıkıntılı geçebilir. Ancak 30 Ocaktan 26 Hazirana kadar olan dönemde birçok alanda kazançlı bir dönem İkizler burcunu bekliyor.3 Haziran -27 Haziran tarihlerinde Venüs’ün etkisi kazancınızı artırabilir. Ancak 23 Şubat-17 Mart ve 26 Haziran-20 Temmuz tarihleri arasında olacak Merkür retrolarına dikkat etmek gerekir. Önemli anlaşmaları bu tarihler arasında yapmamaları yararlarına olacaktır.

Bu yıl aşk gezegeni Venüs çeşitli dönemlerde burcunuzla uyumlu açılar alacak. Bu dönemlerden kendinizi en iyi ifade edebileceğiniz, çevrenize çekici gözükebileceğiniz dönem, Venüs’ün İkizler burcunda olduğu 9 Mayıs – 3 Haziran arasındaki tarihler olacak. Bunun dışında yaz aylarında Venüs evlilik ve ikili ilişkiler evinde olacağı 16 Ağustos-11 Eylül tarihleri aşk hayatınızda olumlu etkiler söz konusu olabilir.

YENGEÇ BURCU

Son birkaç yıldır hayatlarında önemli gelişmeler veya değişimler yaşamış Yengeçlerin olgunlaşma dönemi devam edecek. 12 Mart’ta Mars’ın kariyer alanına girmesiyle birlikte iş hayatı önem kazanacak fakat bu aile ile iş arasında ki dengeye zarar verebileceğinden dikkat etmeleri gerekecek. 26 Haziran – 20 Temmuz arasında Merkür’ün yengeç burcunda retro olmasından dolayı kendilerini ifade etmekte güçlük çekebilirler. Ancak yine bu dönemde 27 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında parasal açıdan şanslı bir dönem olacak.

Aşk hayatında, 3-27 Haziran tarihleri arasında Venüs yengeç burcundan geçerken keyifli dönemler geçirebilirsiniz.. Ayrıca 11 Eylül – 7 Ekim arasında eğlenceli ve mutlu edecek deneyimler sizi bekliyor olacak.

ASLAN BURCU

Bu yıl özellikle yılın ilk yarısında arkadaş ve sosyal çevrenizden güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. 2013 Aslan burçları için kariyer alanında büyük şans mevcut 20 Nisanda başlayan ama özellikle 10 Mayısta ki güneş tutulmasından sonra ki dönemde çok iyi kariyer fırsatları elde edebilirsiniz. Bu yüzden gözünüzü açık tutmanızda fayda var. Parasal anlamda ise, Şubat ve Temmuz ayları arasındaki dönemde ortaklaşa yapacağınız işlerden iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Eşiniz veya partneriniz ile paylaşımlarınız artacağı,keyifli zamanlar geçireceğiniz zamanlar 2-26 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek. 9 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında sosyal hayatınızda ve sosyal aktivitelere katılımınızda etkili olacak zamanlar olarak ön planda olacak. 7 Kasım - 5 Ekim tarihleri arasında da Aşk hayatınızın renkli geçeceği bir başka zaman olacak…

BAŞAK BURCU

Bu yıl 30 Ocakta Jüpiter kariyer alanına giriş yapacak ve 26 Hazirana kadar orada kalacağından kariyer alanında çok verimli bir dönem gerçekleşecek. Özellikle toplumsal hayatta ön plana çıkabileceğiniz,kendi işiniz varsa işinizi daha iyi tanıtabileceğiniz ve adınızdan söz ettirebileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Tabi bunu iyi değerlendirmek sizin elinizde olacak. 9 Mayıs - 3 Haziran tarihleri arasında kendinizi çok daha iyi tanıtabileceğiniz önemli bir dönem olacak. 23 Şubat-17 Mart arasında Merkür retro konumda olacak. Bu dönemde kendiniz ifade etmekte zorluk çekebilirsiniz. Hem aşk hem de iş hayatında önemli konuşmalar ve kararları bu dönemlere denk getirmemekte fayda olacaktır. 22 Temmuz-16 Ağustos arasında Venüs etkisiyle aşk ve ilişkiler daha aktif bir konumda olacak.

TERAZİ BURCU

Satürn para ve kariyer evine girecek ve bir kaç yıl burada olacak. Bu durum bazı zorlanmalara neden olabilir. Ancak aynı zamanda sorumluluk hissinizi artıracak ve ortaklaşa işlerde kendi yeterliliğinizi ölçeceğiniz bir zaman dilimi olacak. Satürn’ün retro olacağı 18 Şubat-8 Temmuz tarihleri arasında parasal konularda dikkatli olunması gereken bir dönem olacak. Maddi durum iyi olsa da yine de bazı önemli harcamalar yaparken bu dönemde dikkatli olmak gerekecek. Bu durum maddi durumunuzun bozulacağına bir işaret değildir. Sadece bazı harcamalar yaparken daha dikkatli ve sorumlu davranmanızı gerektirir. 25 Nisanda Ay tutulmasına dikkat etmek gerekiyor. Ani ataklar yapmadan önce bunu göz önüne almakta fayda olacaktır. 12 Mart –20 Nisan tarihleri tutkular ön plana çıkabilir. 16 Ağustos-11 Eylül tarihleri ise aşk hayatınızda renkli bir dönem olabilir.

AKREP BURCU


Yılın ilk yarısında ortaklaşa işlerden gelecek kazanımlar iyi olabilir. Özellikle 30 Ocak – 26 Haziran dönemi bunun için şanslı bir zaman olacak. Ancak, Akrep burcunda 18 Şubat – 8 Temmuz arasında ki Satürn retrosu bazı zorlanmalara neden olabilir. Özellikle maddi konularda dikkat edilmesi gereken bir dönem olacak. 12 Mart – 20 Nisan arasında iş yaşamında dikkatli olmanız ve kendiniz çok fazla yormamanız yararınıza olacak.

Aşk hayatında, 15 Nisan – 9 Mayıs tarihleri hareketli bir dönem olacak. Özellikle, 20 Nisan -31 Mayıs arasında ise mars aşk hayatında tutkuyu arttıracaktır. 11 Eylül – 7 Ekim tarihleri ise cazibenizin ve ikili ilişkilerde kontrolünüzün en üst seviyede olduğu zamanlar olacak.

YAY BURCU

9 Ocak -2 Şubat ve 3 Haziran-7 Haziran tarihleri maddi açıdan gelirlerin artacağı bir dönem olabilir. 22 Temmuz ve 22 Eylül tarihleri ise kariyer alanında olumlu gelişmelerin yaşanabileceği tarihler olarak ön plana çıkacak. Özellikle yılın ikinci yarısında ortaklaşa yapılan işlerden kazançlar elde edilebilir.

Aşk hayatı, 22 Mart – 15 Nisan arasında Venüs desteğiyle hareketli ve mutlu geçecek. 7 Ekim -5 Kasım tarihleri ise kişisel çekiciliğin ve öz güvenin artacağı gayet şanslı bir dönem olacak.

OĞLAK BURCU

Yılın ilk yarısı iş ve kariyer alanında olumlu gelişmeler olabilir. Maddi konularda, 2 Şubat-26 Şubat tarihleri Venüs desteğiyle birlikte olumlu etkiler olabilir. 31 Mayıs – 13 Temmuz arasında Mars etkisiyle tüm enerjiniz çalışma ortamınıza odaklanabilir. 28 Ağustos – 15 Ekim arasında ortak finansal alanda harcamalar çoğalabilir. Giderlerinizi kontrol etmekte zorluklar çekebileceğiniz bir dönem olabilir.

9 Ocak – 2 Şubat arasında kişisel zevklerinizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. 26 Şubat -22 Mart arasında sosyal paylaşımlarınız artabilir. 3-27 haziran tarihleri ise aşk hayatınızın pozitif ve renkli geçeceği zamanlar olacak. Ancak Merkür’ün retro olacağı 26 Haziran – 20 Temmuz arasında önemli bir ilişkiye adım atarken dikkatli olmanız gerekiyor.

KOVA BURCU

Yılın ilk yarısında ürettiğiniz veya üreteceğiniz projelerden önemli kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle Şubat ayından Haziran sonuna kadar olan süreçte bu fırtsalar yakınınızda olacak. 12 Mart – 20 Nisan arasında mars etkisiyle harcamalarınız artabileceğinden dikkatli olmanız gerekiyor. 13 Temmuz ve 28 Ağustos arasında iş yaşamından dolayı yorucu bir dönem geçirebilirsiniz.

Aşk hayatınızda bu yıl şanslı bir yıl sizi bekliyor olacak. 5. evinizde ilerleyen Jüpiter özellikle 30 Ocak – 26 Haziran döneminin aşk ve ilişkiler konusunda çok olumlu bir dönemde olacağınızın göstergesi olarak ön plana çıkıyor. 9 Mayısta Venüs bu alana giriş yapacak ve 3 Hazirana kadar aşk hayatınızda pozitif gelişmeler ve mutluluklar sizi bekliyor olacak.

BALIK BURCU

Yılın ilk yarısında gayrimenkul , ikinci yarısında ise sanatsal alanlar kariyerde öne çıkabilir. Parasal konularda 12 Mart-20 Nisan tarihleri dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle 20-23 Mart Mars-Uranüs kavuşumu ani kayıplar getirebilir. Ancak aynı dönemde Venüs transiti sürpriz kazançlar da getirebilir. 26 Haziran -20 Temmuz Merkür retrosuna yılın ikinci yarısında dikkat etmek gerekiyor. Birtakım aksaklıklar olabilir ama 20 Temmuzda sonra maddi kazançlar özellikle 16 Ağustostan sonra artışa geçebilir.

Aşk hayatında, Mars etkisi 2 Şubat – 12 Mart arasında cesaretiniz arttırabilir. 26 Şubattan 22 Marta kadar olan dönemde ise çekiciliğinizi arttıracağınız ve dış görünüşünüze daha çok önem vereceğiniz bir dönem olacak. 22 Temmuz -16 Ağustos arasında ise ilişkinizde paylaşımların artacağı ve mutlu olabileceğiniz bir dönem olabilir.
2013 Burç Yorumları 4.5 5 Kybalion KOÇ BURCU Aşk hayatında özellikle 22 Mart-15 Nisan özellikle tarihleri olumlu zamanlar olarak ön plana çıkacak. Bu dönemde yeni bir aile k...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved