EFT İle Para Blokajlarını En Aza İndirme

 


HERŞEY BEYİNDE BAŞLAR ve BİTER !

EFT her ne kadar batıda geliştirilmiş olsa da köken olarak Uzakdoğu da AKUPUNKTUR

yönteminin parmakla belli sinir noktalarına ki bu noktalar Akupunktur tedavisinde iğne ile belli bölgelere batırılarak oradaki sinir uçlarını harekete geçiren yöntemdir.EFT ise bu bölgelere parmaklarla vuruş tekniğidir
ve uygun olumlamalarla beynimizde oluşan negatif düşünceleri azaltmaktır..Beynimizdeki kuantlar düşüncelerimizle evrene olumlu veya olumsuz titreşimler yollarlar ; en basitinden örnek verecek olursak DUA ederiz ve kabul olmasını isteriz, bunlar bizim isteklerimizdir.

Her zaman için olumlu düşünün , sınırlayıcı düşünceleri kafanızdan atın !Para sıkıntısını ilk başta düşüncelerle olsun , EFT ile olsun aşılabileceği düşünce bakımından inanmak zordur.Neden derseniz ; '' ekmek aslanın midesinde artık '' diye konuşulur.Örnek verecek olursak ; işte üniversiteyi bitireceksiniz, ardından KPSS ye gireceksiniz ve puanınızın yüksek gelmesini bekleyip bir yere yerleşmeyi umacaksınız.Dikkat ederseniz hayat hep bir kendini kanıtlama , mücadeledir.Bunun tersini düşünmek saçma olur.

Peki siz bu hayatla mücadelenizde kendinize güvenen dünyaya pozitif bakan bir birey olarak mı yol katedeceksiniz ? Yoksa baştan yenilgiyi kabul edip ya ben uğraşıyorum olmuyor mu diyeceksiniz ?

Her şey beyinde başlar ve biter.Beyniniz sizin ruhunuzdur.Onu iyi yapmakta sizin elinizde, kötü yapmakta.
EFT İle Para Blokajlarını En Aza İndirme 4.5 5 Unknown HERŞEY BEYİNDE BAŞLAR ve BİTER ! EFT her ne kadar batıda geliştirilmiş olsa da köken olarak Uzakdoğu da AKUPUNKTUR yönteminin parmakla belli...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved