Giysiler ve Enerji Titreşimleri: FENG SHUİ

 


Bazı insanlar uzun yıllardır giymediği giysileri saklarlar. Tekrar bu giysilerin moda olacağını söylerler. Çoğu insanın gardırobunda alıp bir kez giydiği bir daha da sırtına geçirmediği şeyler vardır.

Evinizin duvarlarını eşyalarını nasıl dekore ediyorsanız enerji titreşimlerinizi yansıtacak giysilerinizin renklerini de biçimini de öyle seçiyorsunuz. Alışverişe çıkarsınız gözünüze takılan bir giysi görürsünüz, hoşunuza gider o an (size öyle gelmiştir) alırsınız.

İşin aslı o gün DUYGUSAL AÇIDAN hafif düzensiz olduğunuz bir zamana denk gelmiştir ve giysi size güzel görünür çünkü auranızın o renklere (aldığınız giysinin rengine) ihtiyacı olduğundan almışsınızdır. Ertesi günlerde duygusal yoğunluğu üzerinizden atıp auranız olağan renklere dönüştüğünde aynı giysi gözünüze hoş görünmez.

İŞİN SIRRI; duygusal açıdan iyi olmadığınız zamanlarda alışverişe çıkmamaktır. Kendinizi rahatlatmak için yapmış olduğunuz alışveriş dolabınızı bir sürü giysiyle doldurmaktan başka bir işe yaramaz.

Burada da devreye; sıkışık enerji, girer. Siz her dolabı açtığınızda kalabalık bir ortam gördüğünüzde sıkılmanız sizin psikolojinizi de etkiler. Kullanmadığınız giysilerinizi saklamayın; ya ihtiyacı olan birilerine verin veya takas edin, en nihayetinde atın.
Giysiler ve Enerji Titreşimleri: FENG SHUİ 4.5 5 Unknown Bazı insanlar uzun yıllardır giymediği giysileri saklarlar. Tekrar bu giysilerin moda olacağını söylerler. Çoğu insanın gardırobunda alıp ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved