Merkür Balık Burcunda Geri Hareketine Başlıyor

 


23 Şubat saat: 11:41 de Merkür, Balık burcunda retrosuna başlıyor 17 Mart a kadar devam edecek ilk retro. Senede 3 kere Merkür retrosu olur. Bu senenin retroları; ilki; 23 şubat _ 17 Mart; ikincisi; 27 Haziran _ 19 temmuz (Yengeç Burcu nda), üçüncüsü; 22 Ekim _ 9 Kasım (Akrep Burcu nda) tarihleri arasında gerçekleşecek.

Merkür; zekanın, analiz etmenin, iletişimin, araştırmanın, kendinizi ifade etmenin gezegenidir. Bunları Merkür sayesinde gerçekleştirirsiniz.


Merkür retrosunda; bu bütün burçlar için geçerlidir ama Balıklarda geri harekete başladığı için daha bir dikkatli olmaları gerekir; iletişim konusunda (ailevi olsun, bireysel ilişkilerde olsun, yeni alınacak kararlar olsun) daha bir itina gösterin çünkü içe kapanıklıklar sizde fazla olacağından dışa vurduklarınız da bir o kadar sert olabilir.

3 hafta boyunca şunlara dikkat etmeliyiz;

İletişimde ( bilgisayar, faks, telefon; gibi ) elimizde olmayan sebeplerden dolayı aksaklıklar çıkar, bu zamanlarda; sağduyulu, sakin olmakta yarar var.

Sözleşme imzalayacaksanız bu yeni bir iş antlaşması olabilir, gayri menkul alacaksınızdır onun antlaşması olabilir. Eğer elinizde imkan varsa bekletin retro bittikten sonra imzaları atabilirsiniz. Çünkü aksaklıklar aksilikler olabilir.

Şayet erteleme durumunuz yoksa yapacağınız akitleri dikkatli bir şekilde tekrar gözden geçirin ve mümkünse bir bilir kişiden öneri alın incelemede bulunması için başvurun.

Yeni bir şey almayın en azından 3 hafta çünkü yeni olsa da bir yerinde arıza çıkabilir.

Konuşmalarınızda iletişimizde söylemek istedikleriniz dilinizin ucuna kadar gelir ama derdinizi anlatamazsınız çünkü içsel olarak kapalı olacağınızdan dolayı kendinizi ifade edememe durumları yaşayabilirsiniz..

Bu da sizde sıkıntılara sebep olur, yoğun düşünceler günlük hayatınızda hareketlerinizi etkiler, ufak tefek kazalara sakarlıklara sebebiyet verebilir.

Seyahatlere çıkacaksanız ertelenmeli. Aksaklıklar ve karmaşa sizleri yıldırabilir. Sağlığa dikkat
Merkür Balık Burcunda Geri Hareketine Başlıyor 4.5 5 Unknown 23 Şubat saat: 11:41 de Merkür, Balık burcunda retrosuna başlıyor 17 Mart a kadar devam edecek ilk retro. Senede 3 kere Merkür retros...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved