Nazar ve Korunma

 


İnsanların aşırı beğenme, hayranlık esnasında biraz da kıskançlıkla baktıkları zaman gözlerden yayılan şuaların( ışınların ) meydana getirdiği; genellikle eşyaların bozulması, kırılması eğer insana bakılmışsa sağlığının bozulması gibi hallere halk arasında NAZAR diyoruz. Özellikle renkli gözlü insanlarda gözlerindeki şuaların daha etkili olduğu ve nazarlarının daha çabuk değdiği bilinir.

Bilinen bir gerçek var .Vücudumuzdan bir enerji yayılıyor ve aynı enerji gözden de yayılıyor. Elektro manyetik ultraviyole ya da morötesi gibi ışınlar gibi. Bioenerjinin varlığını tıpta kabul etmeye başladı. Akapunkturu onayladıkları gibi. 
Bioenerjiyle bazı hastalıkların tadevi edilmeğe çalışıldığı ve başarılı olunduğu biliniyor. Bioenerjide vücuttan çıkan bir enerjidir.

Bizlerin en başta yapması gereken nazara ( negatif enerjiye ) ve diğer negatif varlılara karşı kendimizi, evimizi topraklama yapmaktır.

Nazar ve Korunma 4.5 5 Unknown İnsanların aşırı beğenme, hayranlık esnasında biraz da kıskançlıkla baktıkları zaman gözlerden yayılan şuaların( ışınların ) meydana get...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved