Satürn Akrep Burcunda Geri Hareketine Başlıyor

 


18 Şubat saat 19.02 Satürn Akrep burcunda gerilemeye başlayacak. Bu retro 8 Temmuz ‘a kadar sürecek. Akrep burcu özellikleri  bakımından hırslıdırlar, yaptıkları işlerde öncü olmak isterler, Sezgileri kuvvetlidir, kindardırlar.

Kendilerine  yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmazlar ve karşılığını vermek isterler. Hayata tutkuyla bağlıdırlar.

Satürn ‘ün Akrep burcundan gerileyişi; şimdiye kadar Akrep ‘e  kazandırmış oldukları tecrübeleri  geri çekilerek deneme fırsatı sunacak. Satürn her ne kadar zorlayıcı bir öğretmen olsa da aslında insanlara sıkıntıları atlatma konusunda şans, deneyim kazandıran bir gezegendir. Disiplinli bir hocadır. Satürn olmasaydı başladığımız işi bitiremezdik.

Bu dönemde özellikle parasal açıdan büyük yatırımlar konusunda, gereken girişimlerde dikkatli bir plan yapmanızı öneririz.

Satürn retrosunun bu 4.5 _5 aylık zaman zarfında özellikle maddi anlamda büyük yatırımlar konusunda siz dersini almış bir öğrenci olarak birikimlerinizi tecrübelerinizi ortaya dökeceksiniz, kendinizde kısıtlanma hissettiğinizde Satürn size yol gösterici olacaktır.

Kişisel ilişkiler bakımından biraz sancılı bir dönem  olabilir. Şöyle ki blogaja girmiş ilişkilerde Satürn retrosu size kendinizi değiştirme fırsatı yaşatır, tecrübe kazandırır ve en önemli nokta ''hayır '' demenizi sağlar.

Şimdiye kadar arka plana attığınız durumları tekrar önünüze koyar ve irdelemeniz için size fırsat verir.

Sorumluluk bilincini edinilmiş tecrübelerinizi , yaşadığınız olaylardan öğrendiğiniz olguları; sizin hayatınıza ne kadar uygulayabildiğinizi sınar. Sadece dersi öğrenmek yetmez, bildiklerinizi yaşamınıza da aktarmanız lazımdır.
Satürn Akrep Burcunda Geri Hareketine Başlıyor 4.5 5 Unknown 1 8 Şubat saat 19.02 Satürn Akrep burcunda gerilemeye başlayacak. Bu retro 8 Temmuz ‘a kadar sürecek.  Akrep burcu özellikleri  bakımından h...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved