SPİRİTÜEL YAŞAM KOÇLUĞU (SNLP)

 


Spiritüellik: Kişiyi, tabiatı ve evreni sentez halinde, bir nevi birleşik varlıklar alanı olarak açıklamak amacında binlerce seneden beri çaba harcayan ve bunda da başarı sağlayan Spiritüalizm, Ruhçuluk dünya insanlığının evrene karşı ifa ettiği en büyük ödevin ismidir.

Spiritüellik, temel olarak yüce bir varlığı, bir yaratıcı gücü kabul eden ve bu güç tarafından öne sürülen, doğada gözlemlenen yapılarla, yaşama yönelik çaba sarf eden, bir zihin ve yaşam tutumu olarak tanımlanabilir.

Spiritüel NLP, btüm yöntemlerin uygulanmasını kendine karşı sorumluluğun, sevme yetisi bilinçliliğin gelişimi temeline dayanır. İnsanın kendi öz benliğini bulma yoludur.

Siz nerede durduğunuzu, hangi yolda ilerlediğinizi, beklentilerinizle olmasını istemediğiniz sürece, hedeflenen gelişme; gerçekçi, tahmin edilebilir olur ve alınacak yol da analiz edilebilir ve planlanarak uygulanabilir.

Beynimiz ruhumuzdur. Bizler kendi içimizdeki ve çevremizdeki enerjinin ve gücün farkında olmalıyız ve onu kullanmasını bilmeliyiz.Çevrenizde duymuşsunuzdur; varlıklarla iletişim kurmak olayını….Kimi insanlar böyle işler denemekte. Tamamı ile yanlıştır ve güçsüzlüktür. Kendi içimizde bir enerji taşırken, böyle işlerle uğraşmak yanlıştır.Ve o enerjiyi kullanmalıyız. Her şeyin bir enerjisi vardır; bulunduğumuz konum nere olursa olsun .
SPİRİTÜEL YAŞAM KOÇLUĞU (SNLP) 4.5 5 Unknown Spiritüellik: Kişiyi, tabiatı ve evreni sentez halinde, bir nevi birleşik varlıklar alanı olarak açıklamak amacında binlerce seneden beri ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved