Tarotta Araba Kartının Anlamı

 


Araba KartıTarotta Araba Kartı ve Anlamı (Büyük Arkana Serisi)

Bu kart, yorumlanması güç kartlardan biridir. Araba kartı, yeniliğin iyi şeyler getireceğini gösteren karttır. Hareket, enerji, mücadele ve bazı yaşanmışlıkları geride bırakma, otorite ve irade bu kartla simgelenmektedir. Kişisel çaba ile gerçekleşecek muhtemel zaferi müjdeler. İleriye doğru atılacak büyük adımın göstergesidir.

Zafere ulaşmak için çaba harcamak, kararlı olmak ve yoğunlaşmak gerektiğini vurgular. Bu kart ile vaat edilen başarı ve huzura büyük bir çaba harcamadan ve ruhsal dengeyi sağlamadan ulaşmanın mümkün olmadığını ifade eder. 

Bu kart, bir kişiyi temsil ettiğinde sizi yönlendirecek ve yeteneklerinize odaklanmanıza yardımcı olabilecek bir kişi olarak da karşınıza çıkabilir. Açılımda diğer kartlarla anlamı desteklendiğinde, yeni haberlerin, ziyaretçilerin ve konum olarak sizden uzakta gerçekleşecek faaliyetlerin habercisidir. Bu kart, kişiyi kendine olan güvenini abartması ve güç kullanımında aşırıya kaçılmaması gerektiğini vurgular. İleriye yönelik önemli bir adım atacağının göstergesidir.

Tarotta Araba Kartı Düz Açılırsa:

1- Başlangıç yapma, ileriye yönelik adımlar atma, olumu değişimler.
2- Sabırlı ve kararlı olmak ve engel tanımamak.
3- Otorite, öz güven ve irade ile başlanan işlerde gerçekleşecek başarı.
4- Hedefe emin adımlarla ilerleme, olumlu gelişmeler.

Tarotta Araba Kartı Ters Açılırsa:

1- Kısa vadeli bir başarı.
2- Ahlaki olmayan yollara başvurarak elde edilen haksız kazanç.
3- Özveriden kaçınma, ümitlerin yıkılması.
4- Kabalık ve bencillik, düşmanlık, açgözlülük, bağımlılık.
Tarotta Araba Kartının Anlamı 4.5 5 Unknown Tarotta Araba Kartı ve Anlamı (Büyük Arkana Serisi) Bu kart, yorumlanması güç kartlardan biridir. Araba kartı, yeniliğin iyi şeyler getir...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved