Tarotta Güç Kartı

 


Güç Kartı
Tarotta Güç Kartı ve Anlamı (Büyük Arkana Serisi)

Büyücü kartına benzemektedir. Büyücünün ve kadının başlarının üzerinde ebedi hayatın kozmik ışıması bulunmaktadır. Her iki kartın simgelediği gücün sırrı derin bir iç uyumdan kaynaklanmaktadır. Bu kart aynı zamanda kaderi ve aşkı temsil ettiği için zafer ve başarı anlamına gelir.

Bu kart, aynı zamanda kaderi ve aşkı temsil ettiği için zafer ve başarı anlamına da gelir. Pozitif enerji ile açığa çıkar ve bu enerji zorlukları aşmamıza yardımcı olur. Yaşamımıza girecek olan sadık, cömert, cesur ve yetenekli bir dostu da simgeleyebilir. Bu kart, uzlaşmayı önerir. İnsanlar ve hayvanlar arasında var olan sevgi de bu kart ile temsil edilebilir. Diğer kartlarla desteklendiğinde özgür bir aşk anlamına da gelir.

Yetenekleri verimli kullanarak başarının gerçekleşmesi mümkündür. Güç aynı zamanda önemli bir değişikliğin habercisidir. Düşmanlarını etkisiz hale getireceğiniz bir dönem göreceksiniz. İlişkilerde yaşanacak tutkulu bir döneme işaret eder.

Tarotta Güç Kartı Düz Açılırsa:

1- Cesaret, kararlılık, iş yapabilme potansiyeli, riskleri göz alarak düşünceleri gerçekleştirme ihtimali.
2- Yaşam sevgisi, sabırlı olmak, duyguları kontrol altına alabilmek.
3- Güçlü karakter, kendine güven.
4- Cesur, kararlı biriyle başlayacak yeni bir aşk.

Tarotta Güç Kartı Ters Açılırsa:

1- Korku, umutsuzluk, çaresizlik, sinirsel bozukluk.
2- Mümkün olan mutluluğu kazanmada karşılaşacak güçlük.
3- Para hırsına kapılma, zalimlik, dengesizlik.
4- Ruh ve fiziksel dünya arasındaki uyum sağlayamama.
Tarotta Güç Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Güç Kartı ve Anlamı (Büyük Arkana Serisi) Büyücü kartına benzemektedir. Büyücünün ve kadının başlarının üzerinde ebedi hayatın k...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved