Tarotta Kader Çarkı Kartı

 


Kader ÇarkıTarotta Kader Çarkı Kartı ve Anlamı (Büyük Arkana Serisi)

Canlı ve kişisel olmayan enerjiyi, değişimi, kaderin beklenmedik durumlarını sembolize eder. Kader çarkı kartı, şans getiricisi olarak bilinen Jüpiter gezegeninin yönetimindedir. Bu kart; bir işe başlamada hazırlığın ve başlangıcının ardından gelişimi, sonuç olarak da, verim alma döngüsünü simgeler.

Çark, bir yandan kaderdeki iniş ve çıkışları vurgular. Sürpriz ilişkileri ve kaderi simgeler. Tarotta kader çarkı kartı, bir iş için söz konusu olduğunda yaşamınızdaki her hangi bir değişikliği haber verir. Bu kart bir bireyi temsil ediyorsa, duygusal yaşamınıza daha geniş bir alan sunmaktadır. Eğer bir aşk ilişkisi söz konusu ise, bu ilişki uzun süreli olmasa da sizi bir dönem özgür kılacaktır.

Sürekli döngü durumu bu kart ile güçsüzlüğü ve monoton yaşamı ifade eder. Büyük değişimler yaşanması doğrultusunda olmayabilir. Hayatınızın artıları ve eksileri ile karşı karşıya olduğunuzu haber verir. Bu da korkularınızı ve umutlarınızı kadere bağlamış durumda olduğunuza işaret eder. Bu nedenle bu kart kaderinizi ve sorumluluklarınızı isteyerek kabul etme gerekliliğine dikkat çeker. İsteklerinize emin adımlar ile ulaşacaksınız.

Tarotta Kader Çarkı Düz Açılırsa:


1- Kaderde iyiye doğru bir değişim, gelecek bir şans.
2- Yapılan iyiliklerin karşılığının alınması, başarı.
3- Kaderde meydana gelecek bir rastlantının hayatın yönünü değiştirmesi.
4- Sorunların zamana bırakılması, zamanla kendiliğinden çözülmesi.

Tarotta Kader Çarkı Ters Açılırsa:

1- Şanslı dönemin bitişi.
2- Kaderde ve şansta kötüye, olumsuza doğru bir değişim.
3- Kötülüklerin karşılığının alınması.
4- Sorunların artması, çözümlerin gerçekleşmemesi.
Tarotta Kader Çarkı Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Kader Çarkı Kartı ve Anlamı (Büyük Arkana Serisi) Canlı ve kişisel olmayan enerjiyi, değişimi, kaderin beklenmedik durumlarını s...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved