Venüs Balık Burcu na Giriyor

 


26 Şubat saat 04.03 te Venüs Balık Burcu na giriyor, 23 Mart a kadar Balık ta kalacak. Venüs güzelliklerin, sanatsal yeteneklerin ince zevklerin, bohem alışkanlıkların, lüksün, tembelliğin, para kazanmanın gezegenidir.

Satürn tarafından kısıtlanmalarla dengede kalır, aksi takdirde hangi burcun evindeyse o burcu aşırı etkiler zevke düşkünlük, aşırı tüketim gibi etkenleri tetikler. Sabah yıldızı veya akşam yıldızı olarak da adlandırılır.

Venüs; Boğa ve Terazi burçlarını yönetir. Balık burcunda ise güçlü konumdadır.


Venüs Balık burcu transidinde; içsel dünyanızda hayallere dalmalar yaşanabilir, eskiden küskünlük yaşadığınız kimseleri kendi kendinize muhakeme yapıp affedebilirsiniz, yalnız gerçeklerden çok uzaklaşmayın. Bu gerçekle hayaller birbirine karışırsa size yansıması iyi bir şekilde olmaz.

Aşırı para harcamalarına dikkat edin. Sevgi sizin öncelikleriniz arasında daha yoğun olacaktır, her şeye, doğaya, insanlara, hayvanlara daha sevecen yaklaşımlarınız olacaktır. Yaratıcılığınız ve sezgileriniz artacak ve 26 Şubat ta Merkür Mars ile kavuşacak bu da sizin geçmişe bakmanıza ilişkiler konusunda tekrar düşünmeye itebilir, yarım kalmış işlerinizi tamamlamanız açısından da uygun zamandır.
Venüs Balık Burcu na Giriyor 4.5 5 Unknown 26 Şubat saat 04.03 te Venüs Balık Burcu na giriyor, 23 Mart a kadar Balık ta kalacak. Venüs güzelliklerin, sanatsal yeteneklerin inc...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved