Bağımlılıklarda ve Olumsuz Alışkanlıklarda EFT

 


Bazıları yaşamları boyunca bir alışkanlıktan diğerine başlarlar. Sigarayı bırakıp aşırı yemek yemeye, yemeyi bırakıp çaya kahveye başlarlar.

Bağımlılıkların altında yatan asıl neden gerginliktir. Gerginliğini, sinirini yatıştırmak için kimi bir madde kullanır. (Çikolata vb ) kimi sinirli bir şekilde bir olumsuz davranışı tekrarlar durur. ( Tırnak yemek, dudağını ısırmak gibi )

Olumsuz bir alışkanlığınız veya bağımlılığınız  varsa  onun size zarar verdiğini bilirsiniz ama yine de kendinizi onu yapmaktan alıkoyamazsınız. Bağımlılıkların yüzde 90 ihtimalle psikolojik ters tepki olduğu için kurtulmak diğer sorunlara göre daha uzun zaman alır. İçsel dinginliğinizi düzeltmek EFT ile mümkündür.

EFT ile negatif duygularınızdan kurtulabilirsiniz. Bağımlılıkların da nedeni içinizdeki birikmiş olan gerginlik olduğuna göre genel temizliği yaptıkça sakinleşecek ve bağımlı olduğunuz maddeye daha az ihtiyaç duyacaksınız.

kimr
Bağımlılıklarda ve Olumsuz Alışkanlıklarda EFT 4.5 5 Unknown Bazıları yaşamları boyunca bir alışkanlıktan diğerine başlarlar. Sigarayı bırakıp aşırı yemek yemeye, yemeyi bırakıp çaya kahveye başlarlar....

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved