Haberci Rüyalar Neler Vasıtası ile Gelir ?

 


Haberci Rüyalar ; bu cümle sık karşımıza çıkar ve bu tip rüyalardan bir mesaj , gelecek ile ilgili işaretler ararız . Çünkü adı üzerinde ‘’ Haberci ‘’ dir.Haberci rüyaları herkes göremez, herkese bu mesajlar gitmez. Kişinin duru görü yeteneğinin gelişmiş olması , bu tip rüya görmesinde etken olur.

Haberci rüyaları geniş bir konsept halinde ele almamız lazımdır. Haberci rüyanın temeli ;sistemin kendisinden gelir. Rehber varlıklardan , sistemi yöneten netice ve zaman kanununa uygun olarak zaman enerjisinin akışını kontrol edebilenden ziyade , zaman enerjisinin geçeceği yerdeki değişikliklerin neler olabileceği rüyetine sahip olabilecek derecede yüksek tekamül derecelerine sahip varlıklardan gelir.


Bu rüyalar ; gönderilecek haberin bütün ayrıntılarını anlayabilen görebilen ( durugörü yeteneği olan kişiler) okuyabilen ve haberin bütün noktalarını yerine getirebilecek varlıklara planlar tarafıdan intikal ettirilir.Yazımın başında değindiğim nokta ; haberci rüyaların herkese görünmediği ile ilgiliydi.Bunun nedeni uykuda görülen DURUGÖRÜ MELEKESİNE dayanmasındandır.Bu da rüyayı daha iyi kavrayabilmesi açısından önemlidir.Buradaki esas konu ; rüyayı yorumlama değildir. Rüyadaki sembolleri anlayabilmektir.Rüyayı renklendirmek , biçimlendirmek ve senaryoyu yazabilmektir.

Haberci rüyalar önce varlığın şuur dışına tekamül eder.Görünenin arka planındaki görünmeyeni şuur dışı algılar.Ve şuura yansıtılır.Şuura yansıtıldıktan sonra toplanan olguları ses renk rüyet koku gibi duyumları beş duyumuzla algılarız.

Haberci rüyaların çıkış noktası bizim dışımızdaki sistemdeki bedensiz varlıkların ki bunlar ruhsal idareci varlıklar ve bedensiz şuur varlıkların bize aktardıkları mesajlardır.Ve başka bir noktada ; haberci rüyaların ısrarcı olmasıdır.Aktarımlar sıklıkla sistemden gelir.Ve bizim üzerimizdeki tesirleri büyüktür , görmüş olduğumuz rüyaların.Bizim rüyadaki sembolleri çözüp mesajı anlayabilmemiz içindir.
Haberci Rüyalar Neler Vasıtası ile Gelir ? 4.5 5 Unknown Haberci Rüyalar ; bu cümle sık karşımıza çıkar ve bu tip rüyalardan bir mesaj , gelecek ile ilgili işaretler ararız . Çünkü adı üzerinde ‘’...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved