Tarotta Kılıç Ası Kartı

 


Kılıç Ası
Tarotta Kılıç Ası Kartı ve Anlamı (Küçük Arkana Serisi)

Bu kart, mantığın üstünlüğünü vurgular. Açıklık, tutarlılık, kararlılık en karakteristik özelliklerindendir. Esas olan kılıcın tüm keskinliği ile sorunları çözebilecek güçte olması, mantıklı yaklaşımlar sergilemesi, tutarlılık ve kararlılıkla sorunların üzerine gitmesidir.

Tarotta kılıç ası kartı, sorunlara doğrudan yönelen ve soğuk kanlı bir yaklaşıma işaret eder. Düşünce ve doğruluğun güçlerini sembolize etmekle birlikte çoğu zaman zihinsel enerjinin yenilenmesinin habercisidir. Önemli bürokratik işlemler, vergi veya yasal anlaşmalar bu kartla belirlenir.

Tarotta kılıç ası kartı ile bağımsız, objektif ve duygusal olmayan enerjiler sembolize edildiğinde yorumu genellikle değişmez ancak bazı istisnai durumlarda doğruluk, adalet, bir tartışmanın sonucunda dengeye ulaşmak anlamına gelebilir. Ancak bu denge durumu her zaman sizin lehinize son bulacak bir süreci işaret eder. Açılımda ki diğer kartlar ile bu sürecin ne olduğu konusunda yardımcı olacaktır. 

Tarotta kılıç ası kartı, şans kavramı ile de yakından ilgilidir. Değişimi simgeleyen bir kart olarak yaşamımızda son bulacak bir süreci işaret eder. Ancak değişimi vurgulayan bir kart olduğu için sayılan olumsuzlukların yanı sıra gelişmeleri de beraberinde getirmektedir. Bu gelişmeler, katlanılması zor bir dönemi işaret etmesine rağmen uzun vadede yeni ufuklar söz konusudur.

Tarotta Kılıç Ası Kartı Düz Açılırsa:

1- Uzlaşma ihtimallerinin ortadan kalktığı yenilgiyle sonuçlanacak bir savaş.
2- Resmi görüşme ve anlaşmalarda yaşanacak söz savaşları.
3- Çatışma, ruhsal bozukluklar, depresyon, ihanet, aldatma, kayıp, dedikodu, şerefsizlik, haksızlık, iftira.
4- Gelecekte başarılı olmak için yenilgiyi kabul etme hali.

Tarotta Kılıç Ası Kartı Ters Açılırsa:

1- Kısa süreli kararsızlıklar ve acılar.
2- Zor bir dönem ve ardından gelişecek olumlu olaylar.
3- Aldatıcı zafer.
4- İş hayatında sorunlar.
Tarotta Kılıç Ası Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Kılıç Ası Kartı ve Anlamı (Küçük Arkana Serisi) Bu kart, mantığın üstünlüğünü vurgular. Açıklık, tutarlılık, kararlılık en karak...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved