Eft ile Harikalar Yaratmak

 


Daha önce hiç yaşamadığınız bir şey olacak. Bir sihirli halı üzerinde yanılsamayla biten bir hayali gezinti olmayacak. Size gerçek sonuçları vermek üzere yöneltilen bir gezinti olacak.

Doğrusu korkularınızı, fobilerinizi, travmatik anılarınızı, öfkenizi, suçluluğunuzu, kederinizi ve diğer bütün sınırlandırıcı duyguları başınızdan atabilme yeteneğini geliştireceksiniz.

Bu uzun yıllar süren oldukça yavaş ve finansal açıdan tüketici seanslar gibi olmayacak. Genellikle, en şiddetli olumsuz duygular bile birkaç dakika içerisinde ortadan kaybolacak EFT yi öğrendikçe ve teknikleri kendinize uyguladıkça, ihtiyacınız olan bütün kanıtları göreceksiniz. Ayrıca sınırlamalarını da öğreneceksiniz.

EFT herkes için her şeyi yapmamaktadır. Ama yapacağı şey sizi şaşkınlığa uğratacaktır. Uzun yıllardır bunu yapmama rağmen beni hala şaşkınlığa uğratmakta. Aklıma gelmişken, EFT bu yazıda kapsanandan çok daha fazlasını yapmaktadır. Ben burada sadece kapağı bir parça araladım ve içeriye bakmanıza izin verdim. Geri kalanı siz belirleyeceksiniz. Bir İyileştirme Gökdeleninin zemin katındayız. Sağduyunuz size EFT’den olumsuz yan etkiler dışında bir şey beklememenizi tavsiye edebilir.

Bunun nedeni şunlardır:

- Cerrahi prosedürler yok.
- İğneler yok.
- Hap veya kimyasallar yok.
- Vücudu itme veya çekme yok.

Bunların yerine vuruşu, mırıldanmayı, saymayı ve gözlerinizi çevirmeyi kapsayan bazı nispeten zararsız prosedürler var. Olumsuz duygulardan özgürlüktür. Gelişmenizi ve sizi kapasitenizi gerçekleştirmekten alıkoyan gizli engelleri aşmanızı sağlayan şey özgürlüktür.


Yıllar süren kendinden şüphe etmeden veya konuşma yapma isteksizliğinden veya sevilen birinin kaybından duyulan üzüntüden veya öfkeden veya tecavüz ya da diğer işkence biçimlerini kapsayan olumsuz anılardan özgürlüğü kastediyorum.

Daha fazla gelir kazanma, bu iş konuşmalarını yapma, yeni bir işe başlama, spor puanınızı arttırma, kilo verme, insanlarla rahatlıkla yakınlaşma veya bir konuşmacı, şarkıcı ya da komedyen olma özgürlüğünü kastediyorum. Bu hapları kullanmanıza, alkol almanıza, bu sigaraları içmenize veya buzdolabını talan etmenize neden olan endişeden özgürlüğü kastediyorum.

Sevgiyi kolaylıkla ifade edebilme ve bu gezegende incelikle ve güvenle yürüme özgürlüğünü kastediyorum. Şiddetli korkulardan veya fobilerden veya endişeden veya panik ataklardan veya travma sonrası stres bozukluğundan (PTSD) veya bağımlılık yaratıcı tutkulardan veya depresyondan veya suçluluktan, hastalıklardan ve bunlar gibi şeylerden özgürlüğü kastediyorum.

EFT’de uzun, aşırı fazla süren “bana hayat hikayenizi anlatın” özelliği yoktur.

Hap yoktur.

Acı vererek iyileştiren geçmiş travma olayları yoktur.

Aylar veya yıllar sürmez.

Kısa bir sürede gerçekleşir ve genellikle kısa dakikalar içerisinde yapılır.

İnsanlar genellikle kalıcı olarak basit bir şekilde kendi duygusal ağırlıklarının ötesine geçerler ve yaşamlarını daha etkin bir şekilde devam ettirirler. EFT, vücudun enerji sistemindeki dengesizliklerin kişinin psikolojisinde derin etkilere sahip olduğu bulgusuna dayanmaktadır. Vücudun belirli noktaları üzerine vurarak bu dengesizliklerin düzeltilmesi genellikle hızlı çarelere yol açar. Hızlıdan kastım bir çok sorunun birkaç dakika içerisinde yok olmasıdır.


Eft ile Harikalar Yaratmak 4.5 5 Unknown Daha önce hiç yaşamadığınız bir şey olacak. Bir sihirli halı üzerinde yanılsamayla biten bir hayali gezinti olmayacak. Size gerçek sonuçla...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved