İmajinasyon ( İmgeleme ) Bilinçaltına Nasıl Etki Eder?

 


Disiplinli bir imgeleme nasıl harikalar yaratır?

Bilinçaltından karşılık almanın en iyi yollarından biri disiplinli ya da bilimsel hayal gücüdür. Bilinçaltı vücudun mimarı ve inşaatçısıdır. Bütün hayati fonksiyonlarınızı kontrol eder.

İnanmak, bir şeyi doğru kabul etmek, o varmış gibi yaşamaktır. Bu ruh halini koruduğunuz sürece, dileklerinizin gerçekleşeceğine tanık olmanın keyfini yaşarsınız. Bir dileğin gerçekleşmesi için 3 aşamaya ihtiyaç vardır:


Sorunu fark etmek ya da kabul etmek. Sorunu, en iyi çözümü ya da çıkış yolunu bilen bilinçaltına devretmek. Gerçekleştiğine derinden inanarak huzur bulmak

Kuşkular ve tereddütler dileğinizin gerçekleşmesini engeller. Kendi kendinize, “keşke iyileşebilseydim” ya da “umarım işe yarar” demeyin. Yapılacak iş hakkındaki duygunuz, gidişatı belirler. Uyum sizindir. Sağlığında sizin olacağını bilin.

Bilinçaltının sınırsız iyileştirici gücü için araç olarak etkin hale gelebilirsiniz. Sağlık fikrini tam bir inançla bilinçaltınıza devredin; sonra gevşeyin. Kendinizi onun gücüne bırakın. Duruma ve koşullara, “bu da geçecek” deyin. Gevşeme ve inanç yoluyla, bilinçaltınızı aşılayın. Bu fikrin altındaki kinetik enerjinin devreye girmesini ve fikri hayata geçirmesini sağlayacaktır.

İmajinasyon ( İmgeleme ) Bilinçaltına Nasıl Etki Eder? 4.5 5 Unknown Disiplinli bir imgeleme nasıl harikalar yaratır? Bilinçaltından karşılık almanın en iyi yollarından biri disiplinli ya da bilimsel hayal ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved