NLP ve…..

 


NLP ve Feldenkrais

Feldenkrais, beden çalışmasının , doğal hareket süreçlerinin yeniden üretilmesinin , bütünsel bir yöntemidir. Günümüzde dünyaca yayılmış olan bu Feldenkrais yöntemi, çoğu zaman da ‘’ bedenin NLP ‘’ si olarak tanımlanır.

NLP ve Rolfing

Rolfing, bağlantı ağ tabakalarının daha çok, çözücü masajıyla çalışan ve vücut , zihin , ruh alanında sağlıklı bir şekilde tartılmış , bir dengesi olmasını hedefleyen ,çağdaş beden çalışmasının bir diğer şeklidir.

NLP ve Şamanizm

Şamanizm, dünya üzerinde binlerce yıldır , doğa güçleri , ritüeller ve enerji çalışmalarının ortak çalışmaları aracılığı ile ilişkilerin iyileştirilmesinde kullanılan uygulamalı bir yöntemler bütünüdür.

NLP ve Huna

Huna, psikolojik ve fizyolojik iyileştirmelerinin , geleneksel bilim gibi Polonezya adasının yerlileri için spiritüel gelişiminin yoludur. Ünlü Huna uzmanı ve psikolog olan, Serge Kahili King, bu iki yol ile ilgili kendi sentezini yaratmıştır.
NLP ve….. 4.5 5 Unknown NLP ve Feldenkrais Feldenkrais, beden çalışmasının , doğal hareket süreçlerinin yeniden üretilmesinin , bütünsel bir yöntemidir. Günümüzde d...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved