Rüyaların Dili

 


Her insan rüya görür. Geceleri ve belki de zaman zaman gündüzleri , düşüncelerinle başka bir yerde olduğun zaman , bir an için ‘’ düşün elerine daldığın zaman ‘’ . Bir an için düşünmek zorunda olduğunda , ne yapmak istediğini bilene kadar rüya görmeye devam edersin. Gündüz rüyaları ve hava sarayları , dilek rüyaları ,şimdiki zamanın olayları sayesinde , seni bir süre için dünyana daldıran , güzel anların hatıraları tetiklenir. Yazarlar , sanatçılar ve diğer yaratıcı uğraşların peşinden giden insanlar , rüya görme yetilerini , faydalı fikirler edinebilmek , iç dünyalarından güzellik ve gerçek yenilikleri çıkarıp gerçekliliğe getirmek için kullanırlar.

Sistematik ve konuyla ilgili doğru bilgilerle inşa edilmiş fantezi yolculukları aracılığı ile , derin rahatlama , kendi kendine iyileştirme ve zorlukların yaratıcı çözümünün yolları, etkili bir şekilde desteklenir. Yaşamın enerjetik alanında çalışan ve alternatif yollar uygulayan pek çok kişi , örneğin ; Şamanlar gibi iyileştiriciler, rüyaların gücünü , bilinçli olarak , kendilerinde veya hastalarında bedensel veya ruhsal- spiritüel uyuşmazlıkların uyumlaştırılmasında kullanırlar. Rüyaların iç dünya tecrübelerinin ve fantezi yolculukların mümkün olduğu durumlar , trans olarak adlandırılır.
Rüyaların Dili 4.5 5 Unknown Her insan rüya görür. Geceleri ve belki de zaman zaman gündüzleri , düşüncelerinle başka bir yerde olduğun zaman , bir an için ‘’ düşün el...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved