Tarotta Aşıklar Kartı

 


Aşıklar Kartı
Tarotta Aşıklar Kartı ve Anlamı

Bu kartın belirttiği her türlü ilişki, kendiliğinden gelişen ve unutulmaz nitelikte olan bir ilişkidir ama evliliği haber vermez. Tarotta aşıklar kartı, seçenekler kartıdır. Buradaki seçenekler halen devam ettiğiniz yol ile bilmediğiniz bir yol arasında karşınıza çıkacak riskleri ve seçimleri temsil eder.

Aynı yaşamı sürdürmeye devam ettiğinizde risk yoktur fakat bu kart size yeni bir şeyi keşfetme şansı sunmaktadır. Aşk ilişkilerinde ise sizi derinden etkileyecek yoğun bir sevginin işaretçisidir. Bu kart, İmparatoriçe veya kupalarla birlikte belirdiğinde alımlılık, romantizm ve iki birey arasındaki çekimi ifade eder.

Yoğun bir biçimde akıl, beden ve ruh birlikteliği yaşanacak bir ilişkiyi temsil eder. Aşıklar kartı, hem büyük aşkı hemde bir konu hakkında karar aşamasına gelindiğini gösterir. Kısaca, yaşam tarzını değiştirmek, seçim yapmak olarak açıklanabilir. 

Tarotta Aşıklar Kartı Düz Açılırsa:

1- Karar zamanı, evlilik gibi yapılacak tercihlerin sonuçlarının önemli olması.
2- Aşık olmak, birine tutkuyla bağlanmak, çekiciliğe kapılmak.
3- İç dünya ve isteklerin arasında uyum.
4- Seks ve gerçek aşkın arasında kalmak.

Tarotta Aşıklar Kartı Ters Açılırsa:

1- Her şeyin en iyisine sahip olma düşüncesi yüzünden önüne çıkan fırsatları değerlendiremeyip yanlış seçim yapma.
2- Yanlış bir seçim ihtimali.
3- Gizli bir ilişki sadakatsizlik.
4- Bir ilişkinin sonu.


Tarotta Aşıklar Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Aşıklar Kartı ve Anlamı Bu kartın belirttiği her türlü ilişki, kendiliğinden gelişen ve unutulmaz nitelikte olan bir ilişkidir a...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved