Tarotta Asılan Adam Kartı

 


Asılan Adam
Tarotta Asılan Adam Kartı ve Anlamı

Bu kartın yönetici gezegeni, düşleri, ruhsal aşkı, fedakarlığı ve mistisizimi yöneten Neptün gezegenidir. Tarotta asılan adam kartı, durgunluğun ve hareketsizliğin gerekli olduğunu, olayların altında yatan nedenlerin anlaşılması sonucu değişen dünya görüşünü ve önemli bir değişiklik için fırsat elde edildiğini gösterir.

Büyük Arkanaların en gizemli kartlarından biri olan asılmış adam, ilk aşamada zorda kalındığı anlamını taşır. Ayrıca, fedakarlık, hayal gücü ve geniş bir sevgiyi temsil eder. Onu günlük yaşamda düşündüğümüzde müdahale etmemeyi, beklemeyi ve sabrı öngörür.

Tarotun içsel bir yolculuğu temsil etmesi bakımından yolculuk boyunca gerektiğinde durmayı ve gelecek yeni yönelişi beklemeyi vurgular. Tarotta asılan adam kartı, bazı şeylerden vaz geçmek anlamına da gelebilir. Bu kart, aceleci davranmamayı ifade eder. Durgunluğun hareketsizliğin gerekli olduğuna işaret eder.

Tarotta Asılan Adam Kartı Düz Açılırsa:

1- İşlerin ve kararların bir dönem için dondurulması bekleme, durgunluk, sakinlik.
2- Dünya görüşünde değişiklik, yeni bir dönem, maddi hırsını kontrol altın alarak iç sesini dinlemek.
3- Hastalık, işsizlik dönemi.

Tarotta Asılan Adam Kartı Ters Açılırsa:

1- Maddiyata önem verme, para, mal hırsı.
2- Düşüncesiz eylemlere ve duygusal baskılara karlı uyarı.
3- Bir kişiyi temsil ettiğinde, köle efendi ilişkisi üzerinde durur.
4- İçten gelen sese dikkate almamak.


Tarotta Asılan Adam Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Asılan Adam Kartı ve Anlamı Bu kartın yönetici gezegeni, düşleri, ruhsal aşkı, fedakarlığı ve mistisizimi yöneten Neptün gezegen...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved