Tarotta Değnek Ası Kartı

 


Değnek Ası
Tarotta Değnek Ası Kartı ve Anlamı

Ateş elementini temsil eden tarotta değnek ası kartı, olumlu ve canlı enerjisi ile yenilikçi fikirlere zemin hazırlar. Bu yüzden değnek ası, yönetici elementin doğasına ve 1 rakamına uygun olarak başlangıç kavramının altını çizer. Değnek ası, tüm aslarda olduğu gibi keşfedilmesi gereken bir fırsatı haber verir.

Büyük Arkanaların en yüksek enerjiye sahip olan kartı Güneş kartı iken, Küçük Arkana'nın en yüksek enerjiye sahip olan kartı değnek asıdır. Tarotta değnek ası kartı, genellikle yaratıcılık ve iş dünyanızda olumlu değişimleri simgeler.

Bu kart aynı zamanda bireyin kendine yönelik yeni yetenekler edinme iradesini vurgular. Değnek ası belirdiğinde, doğmaya hazır düşünceler de beraberinde belirir. Fakat bu kart diğer kartlar ile eşleştiğinde fiziksel verimlilik kavramı üzerinde yoğunlaşabilir. Başarılı bir anlaşmanın, sözleşmenin veya sanatsal ve yaratıcı çalışmaların habercisi olabilir.

Tarotta Değnek Ası Kartı Düz Açılırsa:

1- Yaratıcı aktiviteler ve bunlar için uygun ortamın oluşması.
2- Gerçekleşecek başarı ev bolluğun ilk adımları.
3- Hedefe yoğunlaşmak, yeteneklerinin farkına varmak.
4- Korkuların üzerine gitmek.

Tarotta Değnek Ası Kartı Ters Açılırsa:

1- Yaratıcılıktan uzak bir aktivitenin başlaması.
2- Yıkıma uğramış planlar, aşırı kendine güvenin getireceği olumsuz durumlarla karşılaşma.
3- Hırslara gem vuramamak, başarısızlık.
4- Üzücü gecikmeler.
Tarotta Değnek Ası Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Değnek Ası Kartı ve Anlamı Ateş elementini temsil eden tarotta değnek ası kartı, olumlu ve canlı enerjisi ile yenilikçi fikirl...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved