Tarotta Değnek Kralı Kartı

 


Değnek Kralı
Tarotta Değnek Kralı Kartı ve Anlamı

Koç, Aslan ve Yay burçları ile ilişkilidir. Mizahi yönü belirgin olan değnek kralı, özgürlüğüne düşkün ve hırslıdır. Tarotta değnek kralı kartı, iş hayatında başarılı bir erkeği temsil eder. Güven duyuları, enerji dolu, yenilikçi bir birey olan değnek kralı, sosyal ve genellikle başkalarına ilham kaynağıdır.

Sevgili veya eş olarak çekici, cömert ve eğlendirici bir bireyi temsil eder. Hayat dolu oluşu onu cazip kılar. Samimi ve içtendir. Ters olarak açılmış Aşıklar kartı ile birlikte belirdiğinde bir ilişkiyi gösterir. Kılıçların üçlüsü ile açıldığında bir aşk üçgeni söz konusudur. Bu kart, yardımseverlik güven, hayırsever kuruluşları ev sanatı destekleyen organizasyonları simgeler. Tarotta değnek kralı kartı, tahmin edilemeyen parasal olasılıkları temsil eder, özellikle bu olasılıkları destekleyen kartlar belirdiğinde bu yorum pekişir.

Tarotta Değnek Kralı Düz Açılırsa:

1- Kendine güven, yaşama sevinci.
2- İrade gücü.
3- Cesur, güçlü ve dürüst biri.
4- Etkileyici bir görünüş, atak, aktif, hırslı.

Tarotta Değnek Kralı Ters Açılırsa:

1- Kaba ve bencil özelliklerin öne çıkması.
2- İş yaşamında amacına ulaşmak isteyen fırsatçı birinin sizi amacına ulaşıncaya kadar kullanabileceğini gösterir.
3- Kaynakların kötüye kullanımı.
4- İyi düşünülmemiş sağlıksız kararlar.


Tarotta Değnek Kralı Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Değnek Kralı Kartı ve Anlamı Koç, Aslan ve Yay burçları ile ilişkilidir. Mizahi yönü belirgin olan değnek kralı, özgürlüğüne dü...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved