Tarotta Dünya Kartı

 


Dünya Kartı
Tarotta Dünya Kartı ve Anlamı

Bu kart, ruhu, maddeyi, yaşam ve ölümü yüceltir. Zamanı ve sınırları temsil eder. Satürn gezegeni tarotta dünya kartının da, yöneticisidir. Devam ede gelen bir süreç tamamlanmak üzeredir. Kariyerde derece almak, evlilik veya nişan gibi törenlerin habercisidir.

Kupaların onlusu veya İmparatoriçe kartlarıyla birlikte açıldığında ailesel birliktelik ve emekliliği işaret eder. Tarotta Dünya kartı, ilişkide, mutluluk ve anlayış söz konusudur. Yeni bir dönemin başlangıcını simgelemekle birlikte şehir veya ev değişikliği gibi maddi değişiklikleri de simgeler.

Yolculuk, yeni deneyim, içsel serüven söz konusudur ve şans sizden yanadır. İlişkide mutluluk ve anlayış söz konusudur. Kendinizi, bütünlüğünüzü ve kimliğinizi bulma yönünde önemli adımlar atacağınızı gösterir. Bu kart, iş hayatınızda doğru yol üzerinde olduğumuzu bildirir. Bilinçlenme yolunda önemli adım atılacağını ve kendine güvenle amaca ulaşabileceğinizi haber verir. Bulunduğumuz durumun keyfini çıkarmaya bakın. 

Tarotta Dünya Kartı Düz Açılırsa:

1- Parçalardan bütüne, sonuca ulaşmak, çözüm yolu bulmak.
2- Aktif olmak, kendini vermek, bütün planların başarıyla sonuçlanması.
3- Olumlu duygular besleme, pozitif olmak, hayatın tadını çıkarmak, mutlu olmak.
4- Kaderde yeni bir dönem.

Tarotta Dünya Kartı Ters Açılırsa:

1- Dar bir bakış açısı, hedefi belirleyememe, geleceği görememe.
2- Yanlış kararlar verme, hayal kırıklığı, iş hayatında durgunluk, çözümsüzlük.
3- Başarısız girişimler.
4- Plan veya tasarılarda gecikme, duraksama.


Tarotta Dünya Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Dünya Kartı ve Anlamı Bu kart, ruhu, maddeyi, yaşam ve ölümü yüceltir. Zamanı ve sınırları temsil eder. Satürn gezegeni tarotta ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved