Tarotta Kupa Kralı Kartı

 


Kupa Kralı
Tarotta Kupa Kralı Kartı ve Anlamı

Bu kart, aşk ilişkilerinde yaratıcı, güçlü ve özel bir erkektir. Sezgisel yönü gelişmiştir. İç dünyası ve duyguları onu güçlü kılar. İş dünyasında sorunlara yaratıcı çözümler geliştirebilen, risk almayı göze alabilen güvenilir birini temsil eder. Bu kişi genellikle iş yaşamında kuralcı insanların kabul edemeyeceği bağımsız davranışları ile kendine yeni fırsatlar, yeni ufuklar ve çözümler üretebilir.

Bir sevgili olarak bu kart, tutkulu bir erkeği temsil eder. Beraber olduğu kişiden yoğun duygularına karşılık bekler. Tarotta kupa kralı kartı, kariyer ile ilgili konularda, kültür olayların içinde yer alır. Müzik, güzel sanatlar, galeriler, müzeler, edebiyat dünyası, tıp tedavileri, astroloji, ruh bilimciler ve kişisel gelişimcilere yardımcı olabilecek her türlü konuyu içinde alan geniş bir ilgi alanına sahiptir.

Kupa Kralı Kartı Düz Açılırsa:

1- Sezgisel algılamada yüksek yetenek, zeka ve yaratıcılık.
2- Tutkulara ulaşma isteği ve becerisi.
3- Sorumluluk duygusu gelişmiş, cömert bir kişilik.
4- Güzel sanatlar, bilimde başarı ve liberal bir bakış açısı.

Kupa Kralı Kartı Ters Açılırsa:

1- Sizi hayal kırıklığına uğratacak, zarar verecek bir erkek (ters Kılıç Onlusu - Üçlüsü ya da Ay kartı belirdiğinde bu yorum daha da kesinleşir.)
2- Bir ilişki söz konusu olduğunda güvenilmez bir sevgili.
3- Sezgilerini dalavereler için kullanan, kötü tuzaklar kuran biri.
4- Maddi kayıp.


Tarotta Kupa Kralı Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Kupa Kralı Kartı ve Anlamı Bu kart, aşk ilişkilerinde yaratıcı, güçlü ve özel bir erkektir. Sezgisel yönü gelişmiştir. İç dünyas...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved