Tarotta Şeytan Kartı

 


Şeytan Kartı
Tarotta Şeytan Kartı ve Anlamı

Bu kart, maddeye düşkünlüğü, saplatılı ilişkileri ev şehvet düşkünlüğünü ifade eder. Bu kart ile birlikte Kılıç kartlarının her hangi biri açıldığında açgözlülüğü ve maddeye aşırı düşkünlüğü simgeler. Tarotta Şeytan kartının anlamı; paraya her şeyden daha fazla değer veren ve kendi zindanında yaşayan bir insanı da ifade eder.

Karanlık güçlerin sembolü olan bu kart, çok dikkatli davranılması gerektiğini anlatır. Şeytan kartına getirilecek en olumlu yorum bir sorunun çözümü sırasında iç hesaplaşmalarda bulunacağımızdır. Bağımlılıkla ilgili tecrübelerin yaşanacağını haber verir. İsteksizlik, planlarınızın engellenmesi, inançlarımıza ters düşen durumlarla karşılaşma söz olabilir. Şeytan tarot kartlarının kötü yönlerini ortaya çıkarır.

İş yaşamında ahlaki, değerlerinizin iyi niyetlerinizin deneneceği anlamına gelir. Gücünüzü ispatlamak zorunda kalacağınız bir olay yaşayabilirsiniz. Dayanılmaz bir cazibe sizi tutsak edebilir. Bu kart uzun süreli pişmanlıklar yaşayacağınız konusunda sizi uyarır ve kendinizi tanımak için bir hesaplaşma yapmak gerektiğinin altını çizer.

Tarotta Şeytan Kartı Düz Açılırsa:

1- Özgürlüğü kaybederek, birine ya da bir şeye bağlanmak, kontrol altına girmek, boyun eğmek.
2- Doyuma ulaşamama, bunalıma girme, hastalık, şiddet.
3- Dıştan gelen etkiler.
4- Başarısızlık düşüş.

Tarotta Şeytan Kartı Ters Açılırsa:

1- Maddi, hırslardan bencillikten sıyrılmış maneviyatın başlayıp gelişmesi, atılacak önemli adımlar, aydınlık.
2- Korkuları, gurur ve egoizmi yenebilme.
3- Gücün kötü kullanımı.
4- Aşksız cinsel birliktelik, cinsel saplantı, boşanma.


Tarotta Şeytan Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Şeytan Kartı ve Anlamı Bu kart, maddeye düşkünlüğü, saplatılı ilişkileri ev şehvet düşkünlüğünü ifade eder. Bu kart ile birlikte...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved