Tarotta Tılsım Sekizlisi Kartı

 


Tılsım Sekizlisi
Tarotta Tılsım Sekizlisi Kartı ve Anlamı

Bilgi ve bilgeliğin önemini belirtir. Mutluluk getirecek bir işe başlandığını işaret eder. Kısa süreli kursları, iş ile ilgili yeteneklerdeki gelişmeleri, eğitimleri ve pratik bilgi edinme çabasını vurgular. Bilgi ve yeteneğin artması olasılığını gösterir. Tarotta tılsım sekizlisi kartı, para yedilisinin sunduğu kuşkuları kendine net bir yol çizmekte kullanır. Yeni planlar yapmak ya da eskilerini geliştirmek.

Tılsım dokuzlu kartının sunacağı keyif ve ödüllere hazırlık yapmak için gereklidir. Pratik uygulama ve girişimlerin tam zamanıdır. İleriye doğru yöneldiğiniz için heyecan yaşamanız söz konusudur. Maddi anlamda bu kart, kaynakların dikkatli kullanımını ve bazen de nakit kazançları vurgulamaktadır. 

Tarotta Tılsım Sekizli Kartı Düz Açılırsa:


1- Gelecekte oluşacak sürekli başarılar için harcanan çabalar ve bu çabaların yoğunlaştırılması.
2- Maddi kazanç, karlı bir girişimin başlaması.
3- İleride başarı vaat eden iş veya meslek için çok çalışılması gerektiğinin altını çizme, bilgiyi artırmak, bir kurs almak, yetenekleri geliştirmek.
4- Acemi şansı.

Tarotta Tılsım Sekizli Kartı Ters Açılırsa:

1- Uzun vadede başarı getirecek bir uğraşı kısa vadede kazanç getirecek bir iş uğruna kaybetme.
2- Entrika ve sahtekarlık yoluyla kazanç peşinde koşma, ahlaksızlık, kurnazlık yaparak zekayı sahtekarca işlerde kullanma.
3- Yeteneklerin engellenmesi sonucu yetenekleri gerektiği gibi sergileyememek.


Tarotta Tılsım Sekizlisi Kartı 4.5 5 Unknown Tarotta Tılsım Sekizlisi Kartı ve Anlamı Bilgi ve bilgeliğin önemini belirtir. Mutluluk getirecek bir işe başlandığını işaret eder. Kısa...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved