Kabala Nedir?

 


Kabala Nedir?- Qué es Kabbalah?
Kabalayı, Müslümanlar, Hristiyanlar , Budistler, Hindular, Yahudiler, manevi gelişimi geliştirmek için kullanırlar.

Kabala, hayatımızın gerçek mutluluğunu araçlarla tatmin sağlamak için “uygulanan “ eski bir bilgeliktir. Binlerce yıldan beri Kabalistler Büyük Ustalar ; her insanın içinde büyük bir potansiyel güç ile doğduğunu öğretirler. İbranice kelime olan “ Lekabel “ almak , kelimesi bu içinizdeki potansiyel gücü elde etmek aktif hale getirmek için Kabala bir yoldur.


Bilim teknoloji ile biz insanlara bu gücü, kendimizi geliştirmemiz , dünyanın iyileştirilmesi için ve evrenin güçlü manevi yasalarını bağlamak ve kullanmak için öğretir ve izin verir. 

O nun , Kabala nın varlığı zamanın başlangıcından beri 5000 yıl önce keşfedildi.
Bugün her inançtan milyonlarca insan kabala okuyarak içinde bulundurduğu güçlü etkileşimleri öğrenerek bilgeliğe eriştiler.Bir çok kişinin Kabala Öğrenmesinin okumasının iki ana sebebi var. Birincisi, Kabala çalışarak kendi hayatınızda ve insanların hayatlarında okuduğunuz öğrendiğiniz bilgelikleri çalışarak araçları kullanarak olumlu sonuçlar elde edersiniz. 

İkinci neden,her hangi, bir dini uygulama içeriği olmadan farklı inançlara sahip pek çok kişi kabala yı öğrenebilmek ve uygulayabilmesidir. Müslümanlar, Hıristiyanlar, Budistler, Hindular , Yahudiler, manevi gelişimi geliştirmek için kullanırlar.


Birçok kişi Kabalayı Yahudilikle karıştırabilir.Bunun sebebi de belirli teolojilerin , ideolojilerin ve inançların Kabalayı bastırmaya yönelik rivayetleridir. Aksine Kabala tüm insanlık için kullanılabilen bir öğretidir.
Kabala Nedir? 4.5 5 Unknown Kabalayı,  Müslümanlar, Hristiyanlar , Budistler, Hindular, Yahudiler, manevi gelişimi geliştirmek için kullanırlar. Kabala, hayatım...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved