Mekandaki Kötü Enerjilerden Feng Shui Yardımı ile Kurtulun

 


Bulunduğunuz Mekandaki Kötü Enerjilerden Feng Shui Yardımı ile Kurtulun

Çevreniz, aldığınız nefes, kullandığınız eşyalarınızın etrafında her şey de her yer de enerji vardır. Tıpkı içimizdeki yaşam enerjisi gibi mekanlar da enerji içerir. 

Eviniz de, çalıştığınız yerler de, ofisinizde olsun veya başka mekanlara girdiğiniz zaman ya sizi rahatlatır ya da sıkıntı verir. Bunun sebebi kapalı ortamdaki enerjinin durumudur.

Örneğin eviniz sizin barınağınız kaleniz sığınağınızdır. Yorgun geçen bir günün ardından rahat bir şekilde oturup dinlenmek herkesin yaptığı, yapmak istediği şeydir. Yoğun geçen bir günün ardından evinize girdiğiniz zaman hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendinizi rahat hissettiğini yerdir, mekanınız.. 

Olumlu enerjilerin olmadığı kendinizi sıkıntılı hissettiğiniz zamanlarda mekanınızı gözden geçirin. Yaşadığımız mekanlarında temizlenmeye ihtiyacı vardır.


Mekan içi enerji temizleme nelerdir; Evinizde, ofisinizde, gardırobunuz, çekmecelerin içleri, dolap içleri, ofis masanızın üstü de dahil olmak üzere dağınık olmamasına dikkat edin. Eşya dağınıklığının olduğu yerde psişik enerji bloke edilmişliği vardır. Siz bu dağınıklığa baktığınız zaman içiniz daralır sıkılırsınız, bu sizdeki sıkılma asıl olarak ruhunuzun psişik enerjiye karşı tepkisidir. Düzenli ve her yerin temiz olmasına dikkat edin.

Evinize kalabalık şekilde misafir geldiğinde ya da tek kişi de olsa, misafirinizin oturduğu yerde kendi enerjisi koltuğa nüfus eder, misafiriniz gittikten sonra bu evin içinde oturanların dışında olan herkes için geçerlidir, ister arkadaşınız olsun ister en yakın akrabanız olsun fark etmez, oturmuş olduğu koltuğu elinizle en azından çırpın yüz taraflarını silin, kullanılmış olan bardak çatal gibi eşyaları yıkayın.

Evde kötü enerjileri uzaklaştırmak, temizlemek için kurutulmuş ada çayı yapraklarını sırlı cilalı olmayan toprak veya alüminyum bir kapta yakarak dumanların odalara yayılmasını bu arada pencereler açık olsun, yalnız tütsüleme yapılırken bazı yerlerde biberiye eklenerek yakılması tavsiye ediliyor. Bazı inançlarda biberiyenin keskin kokusundan dolayı ve güçlü bir şekilde varlık titreşimine etki ettiğinden dolayı farklı amaçlarla kullanıldığı için tavsiye etmiyoruz.


Mekandaki Kötü Enerjilerden Feng Shui Yardımı ile Kurtulun 4.5 5 Unknown Bulunduğunuz Mekandaki Kötü Enerjilerden Feng Shui Yardımı ile Kurtulun Çevreniz, aldığınız nefes, kullandığınız eşyalarınızın etrafında...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved