2014 Burç Yorumları

 


Koç Burcu: Koç burçları 2014 yılı sizler için, bir çok konuda mücadele etmeyi gösteriyor. Yeteneklerinizi göstermeniz gerekecek konuların üzerine eğilmeniz gereken bir yıl olacaktır. Eğitim, kariyer alanlarında performansa bağlı gelişmelerle karşılaşacaksınız. 2014 yılı Koç burçlarında doğanlar için yeni bir paradigma hazırlıyor. Jüpiter ve Pluto gezegenlerinin Koç burçlarına etkileri ile bu yıl fazla seyahatler yapılacaktır. 2014 yılı içinde Koç burçlarının şanslı dönemleri, eğitim ve kariyer alanında Bahar ayları olarak gösterilebilir. Uranüs Mars ve Ay ın kombinasyonlarına bağlı olarak Temmuz ve Ağustos ayları şans yönünden değerlendirilecek fırsatların karşınıza çıkabileceğini gösterir. 2014 yılının Koçlar için şanslı zamanlarından biri de Aralık ayıdır.

Boğa Burcu: Boğa burçları 2014 yılı sizler için, önemli bir yıl olacaktır. Yaşam içinde olgunlaşmaya ve Dünyayı algılarken edinilmiş alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçirme ihtiyacı hissedeceksiniz. 2014 yılına girmeniz ile birlikte şansın aslında sizden kaynaklanan bazı durumlardan dolayı gülmediğinin gerçeğine daha iyi varacaksınız. Ticaret hayatında Merkür ve Venüs gezegenlerinin Boğa burcunu destekleyen göksel hareketleri dikkat çekiyor. Önünüze çıkacak iş açısından fırsatları değerlendirmek için biraz beklemeniz gerekmektedir. Satürn ün Ocak ve Şubat aylarındaki etkisinden sonra bahar ayları ile birlikte yüzünüzün güleceği sevindirici olayları yaşayacaksınız. 2014 yılı Boğalar için Ekim, Kasım ve Aralık ayları istikrarı sağlamaları açısından önemlidir.

İkizler Burcu: İkizler burçları 2014 yılı sizler için, süprizlerle dolu bir yıl olacaktır. Öğrenme arzusu, bilim ve sanat konuları sizin ilgi alanlarının içinde yer alacaktır. Venüs sekizinci evde ve İkizler burcu için 2014 yılı seyahatlerin olacağını belirtir. Kazançların olacağı bir yıldasınız İkizler burcu, yalnız 2014 yılının ikinci yarısından sonra 18 Temmuzdan itibaren Jüpiter çalışma gelişme açısından üçüncü eve giriş yapacak. Bu zamanda maddi kazanımların azalma ihtimali olur. Kendinizi dinlenmeye tatil yapmaya kitap okumaya verebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken tarihlerinden biride Ağustos ayı sonlarıdır. Mars kavuşumunda izlenecek gökyüzü hareketlerinde size iş alanında stresli zamanların olacağını gösteriyor. 2014 yılına genel olarak baktığımız zaman İkizler maddi anlamda kazançların olacağı, seyahatler ve yeni insanlarla tanışma yılı olacaktır.

Yengeç Burcu: Yengeç burçları 2014 yılı sizler için, maddi konularda ve aşk hayatında güzel değişimler olacaktır. Jüpiter in etkisi ile maddi anlamda kaynakların korunması, kazanımlar ön plandadır. Özellikle Temmuz ayının son günlerinde para biriktirmeye yönelik fırsatlar karşınıza çıkabilir. Duygusal anlamda ilişkilerde şanslı bir yıl geçireceksiniz. Evli Yengeçler için huzur ve mutluluğun artması söz konusudur. Hayatlarında özel ilişkisi olmayan Yengeçler için Ay’ ın olumlu etkileri Haziran ve Ağustos aylarının sonlarına kadar olan dönemde hayatınıza ciddi bir şekilde sokmak isteyeceğiniz kişilerle tanışabilirsiniz. 2014 yılı siz Yengeçler için Ay ‘ın etkisi ile de daha kararlı olacağınızı gösterir.

Aslan Burcu: Aslan burçları 2014 yılı sizler için, yaşam içinde olgunlaşma ve kendiniz için önemli kararlar verme yılınız olacaktır. Aslan burçları güçlü ve mantıklı olarak tek başlarına alacakları kararlarda hayatlarının bir dönüm noktasında olduklarını anlayacaklar. Güneş ‘in yakınındaki Merkür ve Uranüs ‘ ün kombinasyonu sayesinde potansiyel teşkil eden olumsuzluklar bu yıl Aslanlarda en aza inecektir. Elverişsiz durumlardan kurtulmaya ve amaçları için aktivasyonları en iyi şekilde değerlendireceklerdir. 2014 yılının ikinci altı aylık zaman diliminde iş başvurularında aksilikler, işten çıkarılmalar olabilir.

Başak Burcu: Başak burçları 2014 yılı sizler için, başarılı bir yıl olacaktır. İşlerinizi dikkatli takip ederek başarı hedeflerinizi yükselteceksiniz. Merkür, Venüs ve Neptün gezegenlerinin bu yıl Başak burçlarında etkileri daha büyük olacaktır. 2014 Ocak ayı iş açısından sıkıntılı geçerek yerini olumlu güzel değişimlere bırakacaktır. Titizlik ve sabırla siz Başaklar bu işlerdeki kazanç öncesi düzene koymak v aksaklıkları gidermek için sıkı bir çalışma sergileyeceksiniz. Temmuz ayının sonlarına kadar Jüpiter Başaklarda öğrenme ilgi ve yeni arkadaşlıkları tetikleyecek bir konumda olacaktır. Genel analizle 2014 yılı siz Başaklar için kalkınma ve kazanç yılı olacaktır.

Terazi Burcu: Terazi burçları 2014 yılı sizler için, insanlar konusunda önemli kararlar almayı gösteriyor. Hayatınızdaki karışık ilişkilerin sizi etkilemelerine bugüne kadar ses çıkarmaya bilirsiniz ama bu yıl üzerinde dikkatli olarak durmanızı gereken konulardan biridir. Terazi burcunun gölgede kalan yanında bir arınma temizleme sürecine gireceklerdir. Mart ayının sonlarına kadar bir değişimden geçerek gerek eğitim ve gerekse maddi kazanımlar konusunda başarıları elde edeceklerdir. 2014 Kasım ve Aralık ayları siz Teraziler için hayatınızda sakinlik getirecektir. Kişisel ilişkilerde uyum yaşayacağınız bir zaman aralığı olacaktır.


2014 Burç Yorumları 4.5 5 Unknown Koç Burcu: Koç burçları 2014 yılı sizler için, bir çok konuda mücadele etmeyi gösteriyor. Yeteneklerinizi göstermeniz gerekecek konuların ü...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved