Güneş Neptün Kavuşum Açısı

 


Güneş Neptün Kavuşum 0 derece Toleransı-+ 7 derece orb

Bu kavuşum, kişiye derin bir iç görü sağlar. Bu insanlar sezgilerine çok güvenirler. Transitin bir etkisi de, anlamakta güçlük çekilen durumların farkına varılmasını sağlar. İnsanların neler hissettiklerini kavramada yardımcı olur.


Diğer taraftan mistik ve manevi olaylara ilgi artar. Rutin işler, planlı projeler bu kavuşum da olan insanlar için uygun değildir. Zamanlarını ve yaratıcılıklarını istekleri doğrultusunda değerlendirmeleri uygun olur.

Güneş Neptün Kavuşum 60 derece Toleransı -+ 6 derece orb (Güneş Altmışlık Neptün) 

Hayal güçlerini çok iyi değerlendirirler. Genellikle yaratıcılık yeteneklerini kullanarak iş yaşamında olmayı tercih ederler. Ayrıca bu transit kişinin çevresindeki insanlara yöneltebileceği yoğun enerjiler verir. Onların ihtiyaçlarını daha çabuk anlayıp yardım edebilmeleri için uygundur. Bu kavuşumun olduğu zamanlarda, fiziksel enerji yönünden zayıflık hissedilebilir. Bu yüzden yorucu işlere başlanılmamasında yarar vardır.

Güneş Neptün Kavuşum 90 derece Toleransı -+ 6 derece orb (Güneş Kare Neptün)

Kendine güven eksikliği söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra, dini, mistik, soyut konularda sorgulama yaptırır. Kişi cesaretini kırabilecek olaylar ile karşılaşabilir. Hedeflenen bir konuda isteklere ulaşılamaz. Birey gerçeği red etme eğiliminde olabilir. Ayrıca merhamet duygusu taşırlar ve zorda olana yardımcı olurlar.

Güneş Neptün Kavuşum 120 derece Toleransı -+ 7 derece orb (Güneş Üçgen Neptün)

Anlayışlı ve yetenekli insanlardır. Kendilerini ifade etme güçleri ile sanatın her türüne karşı yetenekli olurlar. İdealleri canlandırarak bunları hem daha derin ve aynı zamanda gerçekçi bir boyutta anlama kabiliyeti sunar. Aynı zamanda bu transit çevredeki dünyayı daha bir net algılamayı sağlar.

Güneş Neptün Kavuşum 180 derece Toleransı -+ 7 derece orb ( Güneş Karşıt Neptün)

Bu transitte belirsizlikler ve karmaşıklar meydana gelebilir. Ego enerjisi düşüktür. Kişi zor durumlarda üstesinden gelebilecek enerji yüksekliğinde olmaz. İlişkiler karışık bir hal alır. Yaşamları dönemsel gerginliklere sebep olur. Bireyin yarattığı hayali problemler onda sıkıntılara yol açabilir. Fakat zamanla sorumluluklar almayı ve dünyanın kendi etraflarında dönmediğini öğrenebilirler.


Güneş Neptün Kavuşum Açısı 4.5 5 Unknown Güneş Neptün Kavuşum 0 derece Toleransı-+ 7 derece orb Bu kavuşum, kişiye derin bir iç görü sağlar. Bu insanlar sezgilerine çok güvenirler...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved