Güneş Satürn Kavuşum Açısı

 


Güneş Satürn Kavuşum 0 derece Toleransı-+ 7 derece orb

Doğum haritasında bu açı kavuşumu var ise, kişi kendi kendinin engelleyicisidir. Hoşlanılmayan zorunlu işler yapılmak zorunda kalınabilir. Güneş' in bulunduğu burç özellikleri hafifletebilir. Daha fazla durgun olmakla birlikte daha temkinlidir. Şartlar kişiye görev ve sorumluluklara yönlendirir. Bu durum sizi daha dikkatli kılarak yapılan işlerde başarılı olmaya yönlendirir. Güneş Satürn kavuşumu, her türlü organizasyonu planlı bir şekilde oluşturabilir. Yalnız fiziksel enerji olarak zayıftır. Bu nedenle ilk olarak gerçekten yapılması gereken işlere öncülük verilmesi gerekir. Bu insanlar yalnız kovboyu oynarlar.

Güneş Satürn Sekstili 60 derece Toleransı -+ 6 derece orb (Güneş Altmışlık Satürn)

Bu açıyı taşıyan insanlar çok anlayışlı olurlar. Kapasitelerinin farkındadırlar. Güneş' in enerjisi ile Satürn' ün disiplininin güçlü bir şekilde yarattığı bu transit, başarıya iten bir güçtür. Her şeyi iyi düşünebilme,

somut görebilme özelliğine sahiptir. Hırslı olur, belirledikleri hedefe ulaşana kadar çok çalışırlar. Sahip oldukları her şeyi hak ederek kazanmışlar ve başkalarınında da aynı davranışı beklerler.

Güneş Satürn Sekstili 90 derece Toleransı -+ 7 derece orb (Güneş Kare Satürn)

Bu konum kişide istekler ile kaybetme korkusunu gösterir. Bir kaç günlük süren bu transit zorluk getirebilir. Aslında bunu zor kabul edişi kişiye göredir. Gerek zihinsel ve gerekse psikolojik enerjinin düşüş zamanıdır. Bu yüzden çok basit şeyler bile ağır gelebilir. Ayrıca bu etki altında, sorunları görmeye çalışarak onları düzeltme yoluna gidebilir. Bunun yanı sıra başarıya giden yolda büyük engeller ile karşılaşılabilir fakat bunları halldebilirlerse tüm engelleri aşabilirler.

Güneş Satürn Sekstili 120 derece Toleransı -+ 7 derece orb (Güneş Üçgen Satürn)

Bu açıyı taşıyan insanlarda sorumluluk duygusu gelişmiştir. Hayattaki en kötü durumları bile küçük sıyrıklar ile atlatabilirler. Kişi bu günlerde kendisi için planlar yapabilir ve organize edebilirler. İyi bir konsantrasyon ve dikkat isteyen işlerde başarılı olurlar.

Güneş Satürn Sekstili 180 derece Toleransı -+ 7 derece orb (Güneş Karşıt Satürn)

Bu insanlar fiziksel olarak pek çekici olmayabilirler. Kendilerine olan güvenleri fazla gelişmemiştir. Kuşkucu bir yapıda olabilirler. Kendilerine ve başkalarına karşı güvensizlik hissedebilirler. Enerji düzeyi oldukça düşüktür. Sorumlulukların yerine getirilmesi gereken önemli zamanlardır.
Güneş Satürn Kavuşum Açısı 4.5 5 Unknown Güneş Satürn Kavuşum 0 derece Toleransı-+ 7 derece orb Doğum haritasında bu açı kavuşumu var ise, kişi kendi kendinin engelleyicisidir. ...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved