Güneş Uranüs Kavuşum Açısı

 


Güneş Uranüs Sekstili 0 derece Toleransı -+ 7 derece orb

Bu transit kavuşum da özgürlüğe düşkünlük, bu eğilimleri çok değişik şekilde dışa vururlar. Bu transitin olumlu ve olumsuz yanları mevcuttur. Davranış ve görünüş itibari ile ilginçlik havası taşır. Gelişmek en başlı amaçtır, farklı kültürlerden kişiler ile ilişki kurabilme, bağımsız karakter yapısı kişiyi yadırganacak şekilde davranabilir, teknoloji, bilim ilgi alanları içinde olur.


Güneş Uranüs Sekstili 60 derece Toleransı -+ 6 derece (Güneş Altmışlık Uranüs)

Bu transit bir kaç günlük geçiş esnasında, ilginç olayların yaşanmasına etken olabilir. Kişinin akıl ve hayal gücünü çalıştırmasına katkı sağlar, hayat onlar için bir maceradır. Bu transitin geçişi, hayatı hep olumlu yönlerden almalarını sağlar. BU açı kavuşumunda beklenmedik egzantrik bir olay çıkabilir.

Güneş Uranüs Sekstili 90 derece Toleransı -+ 7 derece orb (Güneş Kare Uranüs)

Bu insanlar başkalarının ne düşündüğünü hesaba katmadan canlarının istediği gibi hareket etmeyi severler. Oldukça orjinaldirler. İstekleri için her türlü davranışta bulunabilirler, bu tutumları da çevresindeki hakkını yediği insanları rahatsız eder. Bu transit rahatsız edici bir açıdır. Öfkelenme, sinirlenme ve etraftaki insanları sinirlendirme durumları olabilir. Bundan dolayı bu açının enerjisinin bilinçli olarak kullanılması kişisel olarak daha olumlu bir etki yaratır.

Güneş Uranüs Sekstili 120 derece Toleransı -+ 6 derece orb (Güneş Üçgen Uranüs)

Bu konumda olan insanlar her tip fikre açık olurlar. Yeni aktivitelere katılmak, dünya ile ilgili yeni buluşlar yapmak, daha önce farkında olunmayan şeyleri keşfetmek için uygun bir zaman dilimidir. Aynı zamanda güçlenmiş bir idrak hayatın çeşitli bölümlerini anlamada ve gerekli değişiklikleri yapmakta faydalı olur.

Güneş Uranüs Sekstili 180 derece Toleransı -+ 6 derece orb (Güneş Karşıt Uranüs)

Bu insanlar özgürlüklerine çok düşkündürler. Bugünler için sürprizli olayların olma ihtimali yüksektir. Bu transitin esas işi o ana kadar dikkate alınmamış kişinin kendisi ile ilgili durumlarını ortaya çıkarmaktır. Bunlar genellikle rahatsız edici oldukları için kamufle edilmeye çalışılmaktadır. Bu durumda kişinin gerçek olan kişiliği ile yüzleşmesi için iyi bir fırsattır. Ayrıca Bu transitte enerji karşıtlığından kazaya sebep verecek durumlar meydana gelebilir.


Güneş Uranüs Kavuşum Açısı 4.5 5 Unknown Güneş Uranüs Sekstili 0 derece Toleransı -+ 7 derece orb Bu transit kavuşum da özgürlüğe düşkünlük, bu eğilimleri çok değişik şekilde dışa...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved