Güneş Plüton Kavuşum Açısı

 


Güneş Plüton Kavuşumu: 0 derece Toleransı -+ 7 derece orb

Bu insanlar her zaman için zor bir kişiliği gösterir. Bu transit asla yenilgiyi kabul etmez, keşfetme, değerlendirme zamanını gösterir. Benlik öylesine güçlenir ki, yapılmak istenen her şeyi yapmaya ve anlayışın sil baştan yenilenmesi ile olur. Gizlilik, gizem, sevgi ve nefret duyguları çok yoğundur. Hükmedici olmamaya özen göstermelidirler. Bu kavuşum güçlü bir periyottur. Zorlayıcı etkileri vardır.


Güneş Plüton Sekstili 90 derece Toleransı -+ 6 derece orb (Plüton Güneş Kare)

Bu konumda doğanlar, karşılarına çıkan engeller ne kadar büyük olursa olsun yılmadan güçlü kişilikleri ile ilginç çözümleri bulurlar. En kötü durumlarda bile başa çıkabilme yeteneği ve gücü vardır. Liderlik özellikleri vardır. Kişinin hayatını yapıcı şekilde ince değişiklikler ile yenileyebileceği ağır olmayan farklı ve güçlü bir enerji verir. Bu transite sahip kişiler, keskin zeka, otorite, güçlü kişilik ile istenilen şeyler yapılabilir.

Güneş Plüton Sekstili 120 derece Toleransı -+ 7 derece orb (Güneş Üçgen Plüton)

Bu insanlar çok kararlı, kendinden emin kişilerdir. İsterlerse mükemmel bir lider olabilirler. İdare şekilleri sıra dışı, adaletli ve eşitlikten yanadır. İleriyi görürler, algılamaları çok gelişmiştir, olayların görünen yüzünden daha çok daha fazlasını kavrayabilirler. Haksızlığa asla tahammül edemezler. Özellikle kullanıldıklarını hissederlerse, acımasız olabilirler. Gelişmiş sezgileri ve kavrama güçleri, psikoloji ve sosyoloji gibi dallarda başarılı olmalarını sağlarlar. Ayrıca, devrimcilik transitidir. Kişinin yaşamında, düşüncelerinde, kişiliğinde devrimler yaratabilecek yaptırımcı bir güçtür.

Güneş Plüton Sekstili 60 derece Toleransı -+ 7 derece orb (Güneş Altmışlık Plüton)

Bu konumda doğanlar, çok hırslı ve kendi yeteneklerinin farkındadırlar. Kafalarına koydukları her şeyi yaparlar, çevreleri ile iletişimleri çok güçlüdür, karizmatik yapılarından dolayı kolay dikkat çekerler. İnsanların güvenini kolay kazanırlar,

Güneş Plüton Sekstili 180 derece Toleransı -+ 7 derece orb (Güneş Karşıt Plüton)

Bu transit, hükmedici, öfkeli, huzursuz bir kişiliği gösterir. Küçük yaşta aldıkları eğitim, ileriki yaşlar için çok önemlidir. Birey için en önemli olan bu dönemde kendinin güçlü olduğunu bilmesidir. Başkaları ile güç mücadeleleri, zıtlaşmalar ve egoyu kamçılayacak bir etken olabilir. Hedeflenen durumlara ulaşabilme olasılıkları mevcuttur.

Güneş Plüton Kavuşum Açısı 4.5 5 Unknown Güneş Plüton Kavuşumu: 0 derece Toleransı -+ 7 derece orb Bu insanlar her zaman için zor bir kişiliği gösterir. Bu transit asla yenilgiyi...

Hiç yorum yok:

Copyright © Astroloji ve Tarot. All Rights Reserved